One last chance
Prológus
Sinori Kiri
Oh Sehun szerint a Föld úgy kerek, ahogy van, elvégre ezt tanítják, nem igaz?
A fiatal fiú egyáltalán nem boldog a saját bőrében, sőt, egyenesen utálja az életét, ám nem ez az oka annak, hogy kiugrik egy mozgó vonatból. Sehun gondolkodása meglehetősen egyszerű és negatív világszemlélete azonnal megtalálja mindenben a rosszat. Nem hisz semmilyen természetfeletti dologban, mégis minden nap horoszkópot olvas, már nem is keresve rá magyarázatot, hogy miért. Tulajdonképpen így már meg is van a válasz, hogy miért olyan boldogtalan, egyedül ő az, aki nem érti a saját helyzetét, amit maga alakított ki, holmi látszat mögé rejtőzve, remélvén, hogy ezzel megkönnyítheti mindennapjait, mert még arra is lusta, hogy éljen.
Egyik nap azonban új osztálytárs érkezik “kicsiny” iskolájába, mely már első ránézésre ellenszenvet vált ki Sehunból, holott a srác csak barátkozni próbál. Nem veszi zokon a fiatalabb mogorvaságát, ugyanis Park Chanyeol türelmes és teljes ellentéte a mi főhősünknek. Fokozatosan kerül közelebb Sehunhoz, hogy az még csak észre sem vegye, de már is egy kis bolondos társaságba találja magát, melyet négy fiatal alkot egy tetőtéri lakásban.
Chanyeol valódi életet kínál Sehunnak azzal, hogy engedi kibontakozni és bátorítja, hogy véghez vigyen minden olyan dolgot, amit eddig nem mert és nem kifejezetten káros rá nézve az. Ám mint mindennek, ennek is van árnyoldala, mivel ezáltal viszonylag könnyen eltávolodik eddigi legjobb barátjától, Chentől, azonban nem véglegesen. Jongdae hamar visszatalál a fiúhoz, ugyanis a kis társaság egyik tagjával - Baekhyunnal - szoros barátságot köt. Ide tartozik még egy megfontolt, hidegvérű, de könnyen lágyítható Minseok és egy folyton szétszórt, elméletileg felnőtt, mégis gyerek lelkű Luhan.
A fiatalokat valami erős és nem evilági aura lengi körbe, erről viszont mindenki tud, egyedül Sehun nem lát át a dolgokon. És hogy ez mit jelent? A későbbiekben kiderül…

Szia ^^
VálaszTörlésMegakadt a szemem a pároson, mert hihetetlen nap ChanHun fan vagyok, szóval természetes volt, hogy megnyissam a blogodat, és nagyon is jól tettem! A történet témája tetszik, főleg azért, mert velem is ez volt, Sehun tökéletes másom a kilencedikes énemnek, szóval közel áll hozzám ez a téma. A fogalmazásod is elnyerte a tetszésemet, egyszerű, választékos, több nekem nem is kell. Kíváncsian várom, hogy mit hozol ki ebből ^^
XingYi ♥
Szia :3
TörlésA páros tök véletlen, mivel egy barátnőmnek készül a fic (vasárnap lesz a szülinapja, azért akkor kerül ki az első rész). Két biasa Chan, meg Hunnie, s mivel mindkettejüket imádom, gondoltam bele vágok ebbe. A történet mögött ezerszer több van, mint amennyi ebből most látszik, sok tervezgetés és vázlatolás. Igazából nem szeretek olyan prológust írni, ami lelövi már az elején a poént, így ez csak egy kis homályos valami arról, hogy nagyjából mire lehet számítani :D
Köszönöm, ha így gondolod, mostanság éjjel nappal csak írok, hogy fejlődni tudjak. Remélem ez majd megmutatkozik a későbbiekben :3